• Предмет: Математика
  • Автор: voronavita
  • Вопрос задан 9 лет назад

за 5 кг печива заплатили 45грн.Скільки треба заплатити за 8 кг такого печива?

Ответы

Ответ дал: Vanya9533807879
0
45/5=9-стоимость 1 кг
9*8=72 грн

Ответ дал: fiofionina
0
Решение:
1. Найдём сколько стоит 1кг печива:
45гр : 5=9гр
2. На покупку 8кг печива требуется заплатить:
9гр*8кг=72гр

Ответ: 72гр

Похожие вопросы