• Предмет: Математика
  • Автор: иришку
  • Вопрос задан 10 лет назад

У супермаркеті кавун вагою 5кг коштує на4кг більше,ніж кавун вагою 3кг,Скільки коштує кавун вгою 5кг. Відповіді: А 6грн: Б 7грн: В8грн: Г 9грн: Д10грн

Ответы

Ответ дал: triolana
0

1)5-3=2кг різниця між вагою кавунів

2)4:2=2 грн коштує 1 кг кавуна

3)5*2=10 грн коштує кавун вагою 5 кг

====================================

Ответ дал: valyaura
0

х - вартість 1 кг кавуна

5х-3х=4

2х=4

х=4/2

х=2

2 Х 5=10 грн коштує кавун 5 кг

Похожие вопросы