• Предмет: Математика
  • Автор: lyubav
  • Вопрос задан 10 лет назад

За 5 кг цукерок, та 4 кг печива заплатили 42 гривні. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо цукерки на 3 гривні дорожчі від печива?

Ответы

Ответ дал: larchik1973
0

5x+4(x-3)=42

5x+4x-12=42

9x=42+12

9x=54

x=6

Ответ дал: Sasha2012Sasha
0

5x+4(x-3)=42

5x+4x-12=42

9x=42+12

9x=54

x=6

Похожие вопросы