За 5 кг цукерок, та 4 кг печива заплатили 42 гривні. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо цукерки на 3 гривні дорожчі від печива?
Ответы
Ответ дал:
0
5x+4(x-3)=42
5x+4x-12=42
9x=42+12
9x=54
x=6
Ответ дал:
0
5x+4(x-3)=42
5x+4x-12=42
9x=42+12
9x=54
x=6
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад