• Предмет: Математика
  • Автор: Даша0150
  • Вопрос задан 2 года назад

за 1.8 кг печивп заплатили 45.36 грн. Скільки треба заплатити за 4.5 кг такого печива?

Ответы

Ответ дал: manyny06
3
1. 45.36 : 1.8 = 25. 2 грн стоит 1 кг
2. 25.2 * 4.5 = 113.4 грн стоит 4.5 кг
ответ: 113.4 грн
Ответ дал: stecenko846
1
45,36: 1,8= 25,2
2,25* 4,5 = 113,4
Похожие вопросы