сім я закупила на зиму за одинаковою ціноюкартоплі 350кг,а буряків-50кг.за картоплю заплатили на 600грн. більше,ніж за буряки.скільки гривень заплатили за буряки
Ответы
Ответ дал:
1
350-50=300 кг картоплі купили більше
600:300=2 грн коштує 1 кг овочів
50*2=100 грн заплатили за буряки
============================
600:300=2 грн коштує 1 кг овочів
50*2=100 грн заплатили за буряки
============================
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
6 лет назад
8 лет назад