1)У супермаркеті до обіду продали 240кг яблук, а після обіду-180кг яблук.Після обіду вторгували на 480грн менше, ніж до обіду.Яка ціна 1кг яблук?
и еще задачка))
2)За 1хв бджілка пролетіла 240м.Яку відстань вона пролетить за 15с?
Ответы
Ответ дал:
1
1). 240 - 180 = 60 (кг) різниця між продажами до обіду і після
2). 480 / 60 = 8(грн) коштує 1 кг яблук
перевірка
до обіду продали 240 * 8 = 1920
після обіду 180 * 8 = 1440
а різниця 1920 - 1440 = 480
2). 480 / 60 = 8(грн) коштує 1 кг яблук
перевірка
до обіду продали 240 * 8 = 1920
після обіду 180 * 8 = 1440
а різниця 1920 - 1440 = 480
Аноним:
ок
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
6 лет назад