• Предмет: Математика
  • Автор: dasha32441
  • Вопрос задан 2 года назад

Купили 3,8 кг вишень по 4,25 грн за кілограм і 5,4 кг суниць по 6,85 грн за кілограм. За які ягоди заплатили більше і на скільки?

Ответы

Ответ дал: ejie1997
26
3,8*4,25= 16,15 (грн) вишні
5,4*6,85=36.99 (грн) суниці
36.99-16,15=30,84 (грн)
 Відповідь: за суниці заплатили більше на 30,84 грн


dasha32441: Спасибо
Похожие вопросы