Для учнів класу купили зошити, ручки та олівці. Вартість зошитів становила 5/12 вартості всієї покупки, вартість ручок - 3/8, а вартість олівців - решту 70 грн. Знайдіть вартість усієї покупки.
Ответы
Ответ дал:
0
хгр-вся покупка
5х/12гр-тетради
3х/8гр-ручки
70гр-карандаши
х=5х/12+3х/8+70
х-10х/24-9х/24=70
х-19х/24=70
5х/24=70
х=70:5/24=70*24/5=336гр
5х/12гр-тетради
3х/8гр-ручки
70гр-карандаши
х=5х/12+3х/8+70
х-10х/24-9х/24=70
х-19х/24=70
5х/24=70
х=70:5/24=70*24/5=336гр
Похожие вопросы
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад
10 лет назад