На 952 грн купили 12 кг шоколадних цукерок по 68 грн і 4 кг карамельок.Яка ціні 1 кг карамельок?"
Ответы
Ответ дал:
0
12 * 68 = 816грн стоят шоколадные конфеты
952 - 816 = 136 грн стоит 4 кг карамели
136 / 4 = 34 грн стоит 1 кг карамели
Ответ 34 грн
952 - 816 = 136 грн стоит 4 кг карамели
136 / 4 = 34 грн стоит 1 кг карамели
Ответ 34 грн
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад