• Предмет: Математика
  • Автор: yaremchuk1983
  • Вопрос задан 9 лет назад

На 952 грн купили 12 кг шоколадних цукерок по 68 грн і 4 кг карамельок.Яка ціні 1 кг карамельок?"

Ответы

Ответ дал: misspani
0
12 * 68 = 816грн  стоят шоколадные конфеты
952 - 816 = 136 грн  стоит 4 кг карамели
136 / 4 = 34 грн  стоит 1 кг карамели
Ответ 34 грн
Похожие вопросы