• Предмет: Математика
  • Автор: lesianadtochij
  • Вопрос задан 9 лет назад

вартість 1 кг печива 5 1/4 грн. Скільки коштує 3/4 кг?

Ответы

Ответ дал: Ripll1
0
5 frac{1}{4}  *   frac{3}{4} =  frac{21}{4}  *   frac{3}{4} =  frac{63}{16} = 3 frac{15}{16} грн
Похожие вопросы