купили 3 кг печиво і 2 кг цукерок і заплатили за покупку 95 грн скільки коштує кг печиво і скільки коштує кг цукерок якщо цукерки дорожчі за песиво на 10 грн
Ответа на этот вопрос пока нет. Попробуйте найти его через форму поиска.
Похожие вопросы
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад