за 0,4кг ковбаси заплатили 19,2 грн. Скільки треба заплатити за 0,6кг, такої ковбаси?Скільки кілограмів такої ковбаси можна купити за 36 грн?
Ответы
Ответ дал:
0
1)0.4 - 19.2
0.6 - x
x = 19.2 * 0.6 / 0.4 = 28.8
2) 0,4 - 19.2
x - 36
x = 0.4 * 36 / 19.2 = 0.75
0.6 - x
x = 19.2 * 0.6 / 0.4 = 28.8
2) 0,4 - 19.2
x - 36
x = 0.4 * 36 / 19.2 = 0.75
Ответ дал:
0
19,2*0,6:0,4=28,8 грн за 0,6кг
36*0,6/28,8=0,750кг за 36 грн
36*0,6/28,8=0,750кг за 36 грн
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад