• Предмет: Математика
  • Автор: qqccssyy123
  • Вопрос задан 9 лет назад

У ДИТЯЧИЙ САДОЧОК КУПИЛИ ОДНАКОВУ КІЛЬКІСТЬ КОЛЬОРОВОГО ПАПЕРУ І КАРТОНУ.ЗА УПАКОВКИ КОЛЬОРОВОГО ПАПЕРУ,ЦІНА ЯКИХ 20 ГРИВЕНЬ,ЗАПЛАТИЛИ 180 ГРН,А ЗА КАРТОН 216 ГРН.ЯКА ЦІНА ОДНІЄЇ УПАКОВКИ КАРТОНУ? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!

Ответы

Ответ дал: Maryana1982
0
180/20=9уп. купили кол.паперу
216/9=24 грн коштує 1упаковка картону
Ответ дал: антошка4560
0
ты хоть как его понял
Ответ дал: Maryana1982
0
за картон заплатила 216 грн? я поділила на 9упаковок, бо кол. паперу вийшло 9 упаковок, а кількість картону і паперу була одинакова. Що не так?
Ответ дал: антошка4560
0
теперь понял ,но ты точно хохол хааааа
Ответ дал: антошка4560
0
шавоооооооооооооооооооооооо
Похожие вопросы