За 3/4 кг риби сплатили 7 1/2 грн. Скільки коштує 1 кг риби? Скільки риби можна купити на 1 грн?
Ответы
Ответ дал:
0
килограм рыбы-3 кг 4кг
саплатили-71грн 2рыб
всего-?грн
4×3=12(грн)
71-12=59(кг)
59+2=61(рыб)
Ответ: 61грн и килограм
саплатили-71грн 2рыб
всего-?грн
4×3=12(грн)
71-12=59(кг)
59+2=61(рыб)
Ответ: 61грн и килограм
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
10 лет назад