оленка купила 6 пакетів горішок і отримала 0,4грн здачі.Для покупки 9 пакетиків їй не вистачило 2,9 грн.Скільки коштує пакетик горішків.
Ответы
Ответ дал:
0
Пусть х грн. - цена одного пакетика горiшкiв. Уравнение:
6х + 0,4 = 9х - 2,9
0,4 + 2,9 = 9х - 6х
3,3 = 3х
х = 3,3 : 3
х = 1,1
Вiдповiдь: 1,1 грн.
6х + 0,4 = 9х - 2,9
0,4 + 2,9 = 9х - 6х
3,3 = 3х
х = 3,3 : 3
х = 1,1
Вiдповiдь: 1,1 грн.
Ответ дал:
0
Дякує за розв'язок
Ответ дал:
0
:-)
Похожие вопросы
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
10 лет назад