• Предмет: Математика
  • Автор: РарітіМаріна
  • Вопрос задан 9 лет назад

Господарка купила по однаковій ціні 7 кг яблук і 3 кг груш. За я блука вона заплатила на 56 грн більше, ніж за груші. Скільки коштують яблука і груші окремо?Допоможіть будь ласка на перед ДЯКУЮ!

Ответы

Ответ дал: stas0107
0
7-3=4(кг)-на столько > яблок;
56÷4=14(руб)-стоимость 1кг фруктов;
7×14=98(руб.)-стоимость всех яблок;
3×14=42(руб.)-стоимость всех груш.
Похожие вопросы