За 6 кг. цукерок заплатили на 135грн. більше ніж за 3кг. печива. Скільки заплатили за цукерки та скільки за печиво, якщо вони мають однакову ціну? Яка вартість усієї покупки?
Ответа на этот вопрос пока нет. Попробуйте найти его через форму поиска.
Похожие вопросы
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
10 лет назад
10 лет назад