• Предмет: Математика
  • Автор: 1945mj
  • Вопрос задан 10 лет назад

.Для школи-інтернату купили 3 холодильники і 2 пральні машинки.Ціна холодильника а грн.,а пральної машинки в грн.Скільки коштує покупк

Ответы

Ответ дал: iras8
0

3*а-коштують холодільники

2*б-коштують пральні машини

 

3*а+2*б - коштує уся покупка

Похожие вопросы