• Предмет: Математика
  • Автор: Діаночка111
  • Вопрос задан 9 лет назад

мама купила 2 кг риби по 37 грн за кілограм і 3 кг м'яса по 68 грн за кілограм. Яка вартість усієї покупки?

Ответы

Ответ дал: iro4ka9876
0
1) 2 кг риби по 37 грн за кілограм: 2*37=74 (грн);
2) 
3 кг м'яса по 68 грн за кілограм: 3*68=204 (грн);
3) вартість усієї покупки: 204+74=278 (грн).
Відповідь: вартість усієї покупки становить 278 гривень.
Похожие вопросы