• Предмет: Математика
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 10 лет назад

Купили 1,4 кг цукерок по цині 9,25 грн., за кг.

Та ще цукру по цині 2,85., за кг.

За що заплатили більше за цукерки чи за цукор, наскільки???

Зарание спасибо!!!

 

 

 

 

 

 

Ответы

Ответ дал: dmz
0

в умові задачі скільки купили цукру в кг

Похожие вопросы