• Предмет: Математика
  • Автор: neon08
  • Вопрос задан 9 лет назад

мама дала Петрикові 24 грн,щоб він купив 4 рогалики з маком.Яка ціна рогалика? Склади обернені задачи.

Ответы

Ответ дал: Monsterstream
0
Якщо 4 рогалика коштуе 24 грн ,то 1 рогалик коштуе 24/4=6грн
Похожие вопросы