До навчального року батьки придбали тобі 15 зошитів у клітинку,по b грн кожниц,і 20 зошитів у лінійку,по d грн кожний.Скільки коштувала вся покупка?Обчисли,як що b=4грн,d=3грн.
Ответы
Ответ дал:
0
1) Если b=4, то 15•4=60 - грн потратили для того, чтобы купить тетради в клеточку купили; 2) Если d = 3, то 20•3=60-грн поьратили , чтобы купить тетради в линейку купили; 3) 60+60=120 - грн потратили на всю покупку
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад