помогите со задачей у Михайла було 27 грн.Третину грошей хлопчик витратив на журнал.Скільки коштував журнал ?
Ответы
Ответ дал:
0
9гривень чеснок отвечаю
Ответ дал:
0
Легко! Я уверена!
27:3=9(грн)
Відповідь: 9 гривень коштував журнал.
27:3=9(грн)
Відповідь: 9 гривень коштував журнал.
Похожие вопросы
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
9 лет назад