• Предмет: Математика
  • Автор: Zores
  • Вопрос задан 8 лет назад

Допоможіть зробити буль ласка задачу 410 прохання хто не знає як робити то не писати!!!

Приложения:

Ответы

Ответ дал: sokiva
0
1).30*3=90(грн)—ціна цукерок
2).30*12=360(грн)—вартість проданої халви
3).360:90=4(кг)—продали за день цукерок
Відповідь: за день продали 4кг цукерок.
Похожие вопросы