• Предмет: Математика
  • Автор: mustic62
  • Вопрос задан 7 лет назад

Мама доручила Тетянці купити 3 кг яблук і дала їй 25грн. Тетянка принесла додому яблука и здачу - 1грн 64коп. Чи правильно їй дали здачу?

Ответы

Ответ дал: retro56
0
1)25:3=8(грн)-коштує 1 кг яблук;
Відповідь: якщо 1 кг яблук коштує 8 грн то
здачу їй дали не правильно
Похожие вопросы