Мама доручила Тетянці купити 3 кг яблук і дала їй 25грн. Тетянка принесла додому яблука и здачу - 1грн 64коп. Чи правильно їй дали здачу?
Ответы
Ответ дал:
0
1)25:3=8(грн)-коштує 1 кг яблук;
Відповідь: якщо 1 кг яблук коштує 8 грн то
здачу їй дали не правильно
Відповідь: якщо 1 кг яблук коштує 8 грн то
здачу їй дали не правильно
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад