до свята купили 5 кг цукерок і 8 кг печива , заплативши за всю покупку 137 грн. Скільки коштує 1 кг печива , якщо 1 кг цукерок коштує 13 грн?
Ответы
Ответ дал:
0
1) 13*5=65 (грн.) - стоит 5 кг конфет.
2) 137-65=72 (грн.) - стоит 8 кг печенья.
3) 72/8=9 (грн.)
Ответ: 9 грн.
2) 137-65=72 (грн.) - стоит 8 кг печенья.
3) 72/8=9 (грн.)
Ответ: 9 грн.
Ответ дал:
0
1) 13*5=65 - стоит 5 кг конфет.
2) 137-65=72 - стоит 8 кг печенья.
3) 72/8=9
Похожие вопросы
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад