Одна школа купила 7 упаковок води по 6 пляшок в упаковці , а інша 4 такі упаковки . При цьому перша школа заплатила на 63грн більше , ніж друга . Скільки коштує одна пляшка води.
Ответы
Ответ дал:
0
Заплатили больше потому, что штук было больше.
РЕШЕНИЕ
1) 7 - 4 = 3 упаковки - стоят 63 грн.
2) 6 шт/упак * 3 упак = 18 шт в 3 упаковках
2) 63 грн : 18 шт = 3,5 грн/шт - цена одной штуки - ОТВЕТ
Ответ дал:
0
что не понравилось в решений????ъ
Ответ дал:
0
он правильний но не правильно записан
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад