За пиріжки з Вишнями Оленка заплатила 18 грн А за пиріжки з малиною джемом 36 грн1 пере Жок із вишнями коштує 3₴ скільки коштує 1 Періжок їз Малиновим джемом, якщо відомо, що їх було куплено на 3 більше, ніж пиріжків із вишнями?
Приложения:

Ответы
Ответ дал:
0
Ответ: 4 грн
Пошаговое объяснение:
18:3=6(пирожков)-с вишнями;
6+3=9(пирожков)-с малиновым джемом
36:9=4(грн)-стоит 1 пирожок с малиновым джемом
Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад