• Предмет: Математика
  • Автор: danielgilvanov10
  • Вопрос задан 7 лет назад

Один кілограм яблук дешевший від 1 кг груш на 3 грн. Скільки коштує 1 кг груш , якщо 3 кг яблук коштують стільки ж, скільки коштує 2 кг груш? срочно

Ответы

Ответ дал: astockij7
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:

нехай яблука коштують х тоді груші х+3  

3 кг яблук 3х

2кг груш 2(х+3)

складаємо рівняня за умовою

3х=2(х+3)

3х=2х+6

х=6

вартість 1 кг груш = 6+3=9

відповідь 9

Похожие вопросы