Помогите пожалуйста!!!
Кілограм яблук на 4 грн.дишевші за кілрграм груш,а 5 кг.яблук коштують так само,як 3 кг груш.Скільки коштує 1 кг.яблук і скільки 1 кг.груш?
Задача 2
Придбали 8 ручок по 1 грн 60 коп,і по 1 грн.80 коп,заплатили за всю покупку 13грн.40 коп.Скільки купили ручок по 1грн 60 коп
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
x+4=y
5x=3y
____
y=x+4
y=5x/3
x+4=5x/3
3x+12=5x
12=2x
x=6 грн
y = 10 грн
2) 12.8+1.8x + 13.4
1.8x = 13.4 - 12.8
1.8x = 0.6
18x=6
x=3
Відповідь : купили 3 ручки по 1.8грн та 8 ручок по 1.6грн
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад