шкільна їдальня закупила 24 кг сушених яблук по 14 грн та 12 кг сушених груш по 20 грн. Для приготування компоту сухофрукти змішали. Яка ціна 1 кг суміші сухофруктів?
Ответы
Ответ дал:
0
14•24=336 (грн.) - заплатили за сушені яблука
20•12=240 (грн.)-заплатили за сушені груші
336+240=576 (грн.) - заплатили за усі сухофрукти
24+12=36 (кг) - сухофруктів купили
576:36=16 (гр.)-ціна одного келограма
Відповідь: ціна 1 кг суміші сухофруктів 16 грн.
Ответ дал:
0
24*14=336 грн - ціна яблук
12*20=240 грн - ціна груш
336+240=576 грн - ціна всіх фруктів
24+12=36 кг - маса всіх фруктів
576/36=16 грн - ціна 1 кг суміші
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
10 лет назад
10 лет назад