За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 224 грн,а за 1кг печива і 4 кг цукерок-272 грн.Скільки коштують 1 кг цукерок і 1 кг печива? *Пожалуйста умоляю помогите очень сильно нужен ответ
Ответы
Ответ дал:
8
Ответ:
1кг цукерок 64, печиво 16
Объяснение:
2х+3у=224
х+4у=272
х=272-4у
2×(272-4у)+3у=224
544-8у+3у=224
-5у=-554+224
-5у=-320
у=64
х+4у=272
х= 272-4у
х= 272-4×64
х=272-256
х= 16
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад