• Предмет: Математика
  • Автор: areshenkovika66
  • Вопрос задан 1 год назад

У дівчинки є 20 грн. На 3\5 своїх грошей вона купила два тістечка.Скільки коштує одне тістечко?

Ответы

Ответ дал: sashapetrov9212
1

Ответ: 6 грн

Пошаговое объяснение: 20:5=4

4*3=12

12:2(тістечка)=6 грн

Похожие вопросы