• Предмет: Математика
  • Автор: Nazaryachuck
  • Вопрос задан 7 лет назад

Розвяжіть задачу:Змішали 4 сорти цукерок за ціною 7,5 грн.; 8,4 грн., 9,5 грн., 10,6 грн.
Скільки коштує 1 кг суміші, якщо взяли кожного сорту цукерок по 1 кг?

Ответы

Ответ дал: orosamaha
0

Ответ:

(7,5+8,4+9,5+10,6):4=36:4=9

Ответ:9грн/кг

Похожие вопросы