Розвяжіть задачу:Змішали 4 сорти цукерок за ціною 7,5 грн.; 8,4 грн., 9,5 грн., 10,6 грн.
Скільки коштує 1 кг суміші, якщо взяли кожного сорту цукерок по 1 кг?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
(7,5+8,4+9,5+10,6):4=36:4=9
Ответ:9грн/кг
Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад