• Предмет: Алгебра
  • Автор: karakaticafan
  • Вопрос задан 2 года назад

Прошу, надо очень сильно. Даю 30 балов! 7 класс
За 7 кг апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 350 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів і 1 кг лимонів, якщо за 5 кг апельсинів заплатили на 80 грн більше ніж за 2 кг лимонів

Ответы

Ответ дал: 1bruhman1
3

Объяснение:

Х- килограм апельсинiв

у- килограм лимонiв

7х+4у=350

5х=2у+80 (/2)

7х+4у=350

2,5х=у+40 = у=2,5х-40

7х+4*(2,5х-40)=350

у=2,5х-40

7х+10х-160=350

у=2,5х-40

17х=510

у=2,5х-40

х=510/17=30

у=2,5*30-40

х=30

у=35


karakaticafan: спасибо)
Похожие вопросы