• Предмет: Алгебра
  • Автор: 7160016h
  • Вопрос задан 2 года назад

За 7 кг апельсинів та 4 кг лимонів заплатили 26 грн.Скільки коштує 1 кг апельсинів та 1 кг лимонів,якщо 5 кг апельсинів дорозі за 2 кг лимонів на 4 грн?

Ответы

Ответ дал: anaitsasha
2

Ответ:

Фото

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы