Батько купив 0,6 кг яблук по 20,5 грн за кілограм, 0,5 кг мандаринів
по 35 грн за кілограм та 1,2 кг бананів по 23,7 грн за кілограм. Скільки
решти він має отримати з 500 грн?
Ответы
Ответ дал:
7
Ответ:
Пошаговое объяснение:
0,6*20,5= 12,3 грн за яблука
0,5*35=17,5 грн за мандарини
1,2*23,7=28,44 грн за банани
500-12,3-17,5-28,44=441,76 грн решта
Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
8 лет назад