• Предмет: Математика
  • Автор: annkvt1
  • Вопрос задан 2 года назад

За 4 кг печива заплатили 56 грн. Скільки будуть коштувати 3 кг цукерок, якщо їх ціна на 2 грн. більша, ніж ціна печива?​

Ответы

Ответ дал: kristinadymedcherniv
8

Ответ:

4 кг — 56 грн;

3 кг — х грн.

4/3 = 56/х

х = 42

Отже, 3 кг печива коштують 42 грн. А 3 кг цукерок — 42 грн + 3 • 2 грн = 48 грн.

Відповідь. 48 грн

Пошаговое объяснение:

Ответ дал: abriutin
4

Ответ:

48 грн.

Пошаговое объяснение:

1) Цена 1 кг печенья:

56 : 4 = 14 грн.

2) Цена 1 кг конфет:

14 + 2 = 16 грн.

3) Стоимость 3 кг конфет:

3 * 16 = 48 грн.

Ответ: 48 грн.

Похожие вопросы