господар привіз на базар яблука 2 гала:(за ціною 10грн за кілограм ) та айдаред (за ціною 15 грн за кілограм) . Скільки кілограмів яблук кожного сорту він має взяти, щоб отримати 50 кг суміші за ціною 12грн за кілограм?
Ответы
Ответ дал:
1
здеся нам поможет системка
х+у=50
10х+15у=50*12
решим чтоли
у=50-х
10х+15*(50-х)=50*12
10х+750-15х=50*12
10х-15х=50*12-750
-5х=-150
х=-150/(-5)
х=30 кг по десятке
у=50-30=20 кг по 15 грн
проверяем
(30*10+20*15)/50=12 грн/кг
Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад