• Предмет: Математика
  • Автор: sashabondar50
  • Вопрос задан 2 года назад

господар привіз на базар яблука 2 гала:(за ціною 10грн за кілограм ) та айдаред (за ціною 15 грн за кілограм) . Скільки кілограмів яблук кожного сорту він має взяти, щоб отримати 50 кг суміші за ціною 12грн за кілограм?​

Ответы

Ответ дал: Аноним
1

здеся нам поможет системка

х+у=50

10х+15у=50*12

решим чтоли

у=50-х

10х+15*(50-х)=50*12

10х+750-15х=50*12

10х-15х=50*12-750

-5х=-150

х=-150/(-5)

х=30 кг по десятке

у=50-30=20 кг по 15 грн

проверяем

(30*10+20*15)/50=12 грн/кг

Похожие вопросы