як рішити задачу для 2 класу Булочка коштує 2 грн, а кекс 9 грн.Купили 7 булочок і 1 кекс. Яка вартість покупки
Ответы
Ответ дал:
0
7×2+1×9 =23 (грн) - вартість покупки
Ответ дал:
0
1.2х7=14(грн)-коштують 7 булочок.
2.1х9=9(грн)-коштує 1 кекс.
3.14+9=23(грн)-вартість покупки.
2.1х9=9(грн)-коштує 1 кекс.
3.14+9=23(грн)-вартість покупки.
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
10 лет назад
10 лет назад