• Предмет: Математика
  • Автор: shizukilove15
  • Вопрос задан 2 года назад

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!
Купили 2.6 кг цукерок по 15,6 грн. за кілограм i2,8 кг печива
по 13,8 грн. за кілограм. Яка з покупок дешевша і на скільки? Яку
здачу зі 100 грн. отримано за дві покупки?​

Ответы

Ответ дал: VLora70
8

Ответ:

1. 40,56 грн

2. 38,64 грн.

3. Покупка печива на 1,92 грн. дешевше ніж покупка цукерок

4. Здача - 20,8 грн

Пошаговое объяснение:

1. Цукерок купили на суму: 2,6 · 15,6 = 40,56 (грн.)

2. Печива купили на суму: 2,8 · 13,8 = 38,64 (грн.)

3. Покупка печива дешевша за покупку цукерок на : 40,56 - 38,64 = 1,92 (грн.)

4. Якщо покупки сплачено 100 гривнями, отримано здачі: 100 - 40,56 - 38,64 = 20,8 (грн)


shizukilove15: ОГРОМНОЕ СПАСИБО ЗА ТАКОЙ ПОНЯТНЫЙ ОТВЕТ!
Похожие вопросы