• Предмет: Математика
  • Автор: alenabahchedz
  • Вопрос задан 10 лет назад

скільки порцій морозива вартістю 4 грн зможе купити Васько, якщо у нього є15 грн

Ответы

Ответ дал: zaporozhana
0
три порції морозива. 4грн.*3=12 грн. 15 грн.-12 грн.=3 грн. залишиться
Похожие вопросы