За 1 кг печива заплатили 40,7грн. цукерок заплатили 92,6грн. Скільки коштує 0,4кг. Цукерок 0,3 кг
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад