• Предмет: Математика
  • Автор: proelizabetpro
  • Вопрос задан 2 года назад

Мама купила 4 кг яблук і 3 кг груш, заплативши за всю покупку 70 грн.
Яка ціна яблук, якщо відомо, що вони коштують на 3,5 грн. менше, ніж
груші?
8,5 грн
12 грн​

Ответы

Ответ дал: Аноним
8
1 кг яблук = х
1 кг груш = х+3,5
всього = 70 грн.
тобто
4х+3*(х+3,5)=70
4х+3х+10,5=70
7х=59,5
х=8,5
Відповідь: 8,5 грн
Похожие вопросы