Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
1 кг печива коштує 41,6 грн, 1 кг цукерок - 62,4 грн
Пошаговое объяснение:
Вартість печива х,грн
Вартість цукерок х+20,8, грн
8*(х+20,8)=12х
8х+166,4=12х
4х=166,4
х=41,6 (грн) - коштує 1 кг печива
х+20,8=41,6+20,8=62,4 (грн) - коштує 1 кг печива
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад