• Предмет: Математика
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 2 года назад

помогите пожалуста умоляю ​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: KaterynaFidiy
0

Ответ:

1 кг печива коштує 41,6 грн, 1 кг цукерок - 62,4 грн

Пошаговое объяснение:

Вартість печива х,грн

Вартість цукерок х+20,8, грн

8*(х+20,8)=12х

8х+166,4=12х

4х=166,4

х=41,6 (грн) - коштує 1 кг печива

х+20,8=41,6+20,8=62,4 (грн) - коштує 1 кг печива

Похожие вопросы