Мама купила 2,3 кг огірків та 1,4 кг помідорів, заплативши 185,08 грн. Скільки коштує 1кг огірків, якщо 1 кг помідорів кощтує 42,5 грн?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
54.6
Пошаговое объяснение:
1.4×42.5=59.5
185.08-59.5=125.58
125.58:2.3=54.6
Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад