• Предмет: Математика
  • Автор: albinapetruna
  • Вопрос задан 2 года назад

Мама купила 2,3 кг огірків та 1,4 кг помідорів, заплативши 185,08 грн. Скільки коштує 1кг огірків, якщо 1 кг помідорів кощтує 42,5 грн?

Ответы

Ответ дал: toras9996
0

Ответ:

54.6

Пошаговое объяснение:

1.4×42.5=59.5

185.08-59.5=125.58

125.58:2.3=54.6

Похожие вопросы