Купили 15 кг яблук симиренки по 18 грн за кілограм і 25 кг яблук ліголь по 24 грн. Знайдіть середню вартість 1 кг яблук.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
я думаю 24+18=42÷2=21, но я не уверена
Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад