Купили 2,5 печива за ціною 27,2 грн за кілограм та 1,6 кг цукерок, ціна ярких за один кілограм у 1,5 раза більша за ціну одного кілограма печива. Скільки решити мають отримати з 200 грн?
Ответы
Ответ дал:
6
Відповідь: 66,72 грн.
Приложения:

lizailcenko10:
спасибо большое
Ответ дал:
3
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1) 27,2 * 1,5 = 40,8 (грн) - стоит 1 кг конфет
2) 27,2 * 2,5 = 68 (грн) - заплатили за печенье
3) 40,8 * 1,6 = 65,28 (грн) - заплатили за конфеты
3) 200 - (68 + 65,28) = 200 - 133,28 = 66,72 (грн) - сдача.
Похожие вопросы
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад