• Предмет: Математика
  • Автор: lolipopdasok
  • Вопрос задан 2 года назад

Один кілограм слив на 4 грн. дорожчий за 1 кг яблук,
а 2 кг слив коштують стільки, як і 3 кг яблук. Скільки
коштує 1 кг слив і скільки - 1 кг яблук?​

Ответы

Ответ дал: elisochka466
1

Пошаговое объяснение:

відповідь: 12; 8 грн.....

Приложения:

lolipopdasok: Дяку
lolipopdasok: *Дякую
Похожие вопросы