За 4 кг печива і 6 кг цукерок заплатили 156грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки кілограм цукерок, якщо цекерки дорожчі за печива на 12 грн
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
4х+6(х+12)=156
10х=156-72=84грн
х=8,40грн цена печенья
8,40+12=20,40грн. цена конфет
проверка
8,4*4+20,40*6=33,6+122,4=156 грн
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад